Відгуки

reviews

Що кажуть про нас клієнти:

18 відгуків

  1. І вам спасибі за відгук. Консультацію на запитання надіслано вам на вказану електрону адресу. Звертайтеся ще!

  1. І Вам спасибі за добрі слова одразу за обидва відгуки! Намагаємося допомогти всім, хто звертається до нас.

 1. Спасибо юристу Сергею за четкую и доскональную информацию по моему вопросу. Рад, что у нас в стране появилась такая возможность.

 2. ВСЁ ЗАМЕЧАТЕЛЬНО, СПАСИБО, НО ВОТ ЧТО МНЕ ОТВЕТИЛ ЭНЕРГОСБЫТ: В ответ на Ваше обращение сообщаем, что отсутствие качественных параметров горячего водоснабжения по адресу…

  1. Дякуємо за відгук. Але звертаємо Вашу увагу на те, що у відгуках консультуватись не можна. Для цього є відповідний сервіс. Крім того, відгуки публікуються на сторінці і є загальнодоступними в інтернеті, тому всі зазначені Вами відомості могли бути доступними будь-кому. Через це ми й не опублікували весь текст Вашого відгуку. Проте віповідь буде направлена на Вашу пошту.

 3. Приємно вражена! Консультацію щодо свого питання отримала оперативно, з вичерпним аналізом проблеми. Спробую скористатися в суді)

  1. Будь ласка! А як нам приємно отримувати схвальні відгуки!
   Проте, Людмило, звертаємо Вашу увагу: наші юристи за результатами вивчення матеріалів Вашої ж справи складають необхідні юридичні документи, накшталт, позовної заяви до суду, запитів до державних органів про витребування документів (доказів), заяв, клопотань до суду й інших установ, підприємств та організацій тощо. Саме для цього в одному з наших листів ми подарували Вам знижку на наші послуги.

  1. Світлано, нам прикро, що Ви не розгледіли в достатньо великій письмовій консультації потрібну Вам відповідь. Прикро, що не допомогло посилання в консультації на сторінку Київенерго з дотошними роз’ясненнями програми безкоштовного встановлення двозонального електролічильника. В подальшому будемо намагатися більш однозначно висловлюватися в своїх консультаціях.

 4. Дякую за консультацію. Колектори від банку припинили мучати телефонними дзвінками. Прокуратура вже повідомила про внесення запису в реєстр за моєю заявою про скоєння злочину…

Залишити відповідь