Про нас

LogoUKR– це готові юридичні рішення з більшості питань в сфері господарських та цивільно-правових відносин, а також перший в Україні юридичний інтернет-магазин!

Діяльність нашої компанії зосереджена, перш за все, саме на вирішенні практично всіх питань діяльності підприємств, установ та організацій в Україні, незалежно від форми їх власності, в сфері господарських відносин та цивільно-правових відносин, які виникають під час взаємодії між громадянами, господарюючими суб’єктами та їх відносин з державою в особі її численних органів та установ (посадових осіб) в адміністративно-правових відносинах.

Це досить широке коло питань, яке постійно потребує професійної юридичної допомоги всім їх учасникам.

За 20 років праці на ринку юридичних послуг в корпоративному секторі ми напрацювали значний досвід в багатьох галузях бізнесу.

Весь цей досвід було закумульовано та поєднано в практиці компанії і успішно застосовується при вирішенні питань наших клієнтів.

Відомі випадки, коли невеликі компанії через економію фінансових ресурсів або внаслідок негативного досвіду ігнорують залучення у справу юриста, особливо, на умовах аутсорсінгу.

В іншому разі, деякі компанії намагаються виховувати власних юристів, тримаючи їх у штаті, та виховуючи корпоративну лояльність до власної компанії.

Звісно, доцільність та ефективність юридичної допомоги не лише вимагають індивідуального підходу в кожному окремому випадку, але й вирішуються власниками та керівництвом на догоду особистому баченню та досвіду розвитку своєї справи.

Проте, маючи на прикладі сотні українських компаній, які скористались сторонньою юридичною допомогою спеціалізованих юридичних компаній, в тому числі і власний досвід, можемо стверджувати, що найефективнішим є юридичний аутсорсінг.

Звісно, при виборі юридичної компанії остання повинна володіти певними рисами та чеснотами, які є різними для кожного нашого клієнта.

Це і загальний практичний досвід юридичної компанії та/або її конкретного спеціаліста, який займається даною справою, і досвід в певній галузі, в якій працює замовник, і відгуки інших клієнтів, і результативність праці та багато ще яких критеріїв…

Наша компанія спеціалізується на обслуговуванні бізнесу. А серед переваг можна назвати найголовніші:

  • 20-ти річний досвід на ринку юридичних послуг для бізнесу;
  • спеціалізація в багатьох галузях: FMCG продажі, будівництво, сільське господарство, інтелектуальна власність, B2B, B2C, публічні закупівлі B2G та G2B, зовнішньоекономічні відносини та міжнародний арбітраж тощо…;
  • працюємо по всій Україні та закордоном;
  • швидке обслуговування та приймання замовлень в офісі клієнта;
  • відтермінування платежу клієнтам, які себе зарекомендували;
  • ми завжди виконуємо взяті на себе зобов’язання!

Ось наша презентація.

З побажаннями найкращого,

Сергій Іванович Яковлєв

CEO & Founder ЮристОнлайн.УКР