Запуск ЮристОнлайн.УКР

Нарешті відбулося відкриття нашого оновленого сайту ЮристОнлайн.УКР!

Чому ми закривалися?

Первісно наш сайт з’явився в  українському інтернет-просторі торік, 4-го серпня. Його направленість для будь-якого відвідувача була зовсім простою – на популярно-юридичні статті в блозі та надання безкоштовних юридичних консультацій онлайн.

Проте, вже в перші місяці праці сайту, нам, розробникам, стало зрозуміло, що ми – не першовідкривачі, а сайт не відповідає в повній мірі ані запитам користувачів, ані нашім внутрішнім потребам та переконанням щодо повноцінного надання юридичних послуг через інтернет.

Виникло дуже багато питань, зокрема, фундаментальне: а чи взагалі можливо надавати юридичні послуги за допомогою інтернета? Та інші другорядні та похідні від першого питання:

  • Як саме це можливо здійснити?
  • Як реалізувати?
  • Кому саме це потрібно?

Почались вишукування та розробки.

Вже в листопаді минулого року через нестачу робочих рук ми майже призупинили публікацію нових статей в блозі. Але консультації ми неодмінно продовжували надавати кожному бажаючому. Тобто сервіс безкоштовних консультацій працював в штатному режимі. Аж до кінця весни цього року.

Вже в травні 2016 року сайт було зачинено для відвідувань через необхідність тестування та доробки наших нових сервісів.

Що ж ми зробили?

Преамбула. Природно сама професія юриста – досить консервативна людська діяльність, з огляду на її практичні методи та способи праці. В контексті цієї статті, ми розглядаємо не загал усіх юристів в множині їх професійних кваліфікацій, а лише тих представників професії, хто безпосередньо надає юридичні послуги громадянам та господарюючим суб’єктам.

Отож, якщо вам потрібен юрист – ви його шукаєте, знайшовши, викладаєте проблему, а потім юрист щось там робить, здебільшого, досить нудні речі з документами, різними органами та підприємствами, а ви – платите (про це ми вже писали в нашому блозі).

Представлений опис досить спрощений, але для цілей цієї статті, думаю, надає достатнє базове розуміння для читача схеми взаємовідносин між юристом та клієнтом.

Отже схематично все виглядає приблизно так:

scheme

Пошук юриста – Опис проблеми – Завдання – Рішення проблеми(?)

На практиці далеко не завжди описана схема призводить до її логічного останнього елемента «Рішення проблеми».

Причин у такого негативного результату, на нашу думку, кілька:

  • з одного боку, як вже зазначалося, це консерватизм самої професії, який полягає в академічності як отримання самої професії, так і в практичних діях, навичках безпосередньо юристів – раз і назавжди вивчені методи роботи під час навчання та за відсутності творчого підходу або його мінімізації накладають свій слід під час роботи;
  • з іншого боку, корупційність всієї правової системи в особі державних органів та посадових осіб, що призводить до відсутності довіри у всіх, хто з нею стикався.

Таким чином, перед нами повстало завдання – привнести творчий підхід у професію, розірвавши порочне коло академічних методів роботи юриста під час вирішення проблем клієнтів, і, водночас, відкинути при цьому корупційну складову.

Дуже амбіційні плани, чи не так?

Але цей виклик ми прийняли. Більш того, вважаємо, що нам вдалося розробити такі юридичні продукти та сервіси, які дозволяють досягти поставленої мети.

Однак, щоб більше не втомлювати вас своїми «стражданнями пошуку путі», ми пропонуємо вам, натомість, просто ознайомитися з нашими новими сервісами та юридичними продуктами на сайті.

Лише зауважимо, що корупційну складову ми відкинули шляхом нівелювання потреби особистого відвідування будь-яких державних установ чи судів (так, це можливо –доведено нашою практикою).

Ну, а творчість підходу до професії вам доведеться оцінювати самим під час користування нашими юридичними продуктами та сервісами.

Дякуємо за увагу. Зустрінемося на сторінках сайту…

Подібні записи:

Залишити відповідь