ПОСЛУГИ

в сфері будівництва:

Дозвільні процедури / ліцензування:

Оформлення всіх дозвільних документів (ліцензій, дозволів, декларацій) на провадження будівельної діяльності та/або будівельних робіт; на виконання робіт та експлуатацію / застосування обладнання підвищеної небезпеки; сертифікація та аттестація ІТР.

Ціна: від 4500,00 грн.

Дізнатись більше...

Технічна документація

Погодження місця розташування об'єкта. Тимчасове резервування земельної ділянки. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки.

Ціна: від 10500,00 грн.

Дізнатись більше...

Проектна документация та експертиза

Розроблення та погодження проектної документації на об'єкти будівництва / реконструкції. Експертизи: комплексна, екологічна, санітарно-гігієнічна, з питань охорони праці, пожежної безпеки, корисних копалин, наукова та науково-технічна експертиза.

Ціна: від 4500,00 грн.

Дізнатись більше...
Введения в експлуатацію

Прийняття об'єкта в експлуатацію — тривала і складна процедура, яка дозволяє зареєструвати права власності на об'єкт будівництва або узаконення реконструкції, та надає власнику право підключити комунікації: світло, воду, опалення та каналізацію.

Ціна: від 2500,00 грн.

Дізнатись більше...

Фінансовий консалтинг

Податковий та бухгалтерський консалтінги щодо оприбуткування та оподаткування будівництва / реконструкції як для замовника, так і підрядкника. Аудит.

Ціна: від 2500,00 грн.

Дізнатись більше...

Вирішення спорів

Будівництво завжди пов'язане з розробленням та погодженням великої кількісті документації з несчисленними контролюючими органами. Саме з ними найчастіше й виникають спори в сфері будівельної діяльності. Попередження їхнього виникнення - мета нашої діяльності. Але ми аж ніяк не уникаємо від вирішення вже виниклих спорів.

Ціна: від 5000,00 грн.

Дізнатись більше...

Подайте заявку на правовий аналіз Вашої справи
+38 (063) 3285 420
або