Огляд юридичних продуктів

Наш сайт містить невеличку кількість юридичних продуктів та сервісів (відмінність та зміст цих термінів, в нашому розумінні, міститься тут).

Чому саме ці продукти та сервіси? Чому саме так?

В попередній статті ми вже зазначали, що, на нашу думку, проблема неякісного юридичного продукту складається з двох причин. Проте, нагадаємо їх ще раз:

 • відсутність творчого, новаторського підходу в юриспруденції до вирішення проблем клієнтів та
 • тотальна корумпованість всієї правової системи, представленої державними органами та установами (їх посадовими особами), в тому числі судами.

Перш ніж перейти до суті, слід оговоритися, що наші сервіси зосереджені, перш за все, на цивільно-правових та господарських відносинах між громадянами, господарюючими суб’єктами та на їх відносинах з державою в особі її численних органів та установ (посадових осіб) в адміністративно-правових відносинах.

Всі ці відносини є договірними та/або нормативно-врегульованими.

Оскільки більшість наших клієнтів відносяться до недержавного сектору економіки, договірні відносини, як найбільш розповсюджені, – основа наших сервісів та продуктів.

Більш того, саме договори та їх захист – є основою нашої праці.

Лише договірні відносини, доки вони виконуються, дозволяють нівелювати втручання держави в інтереси бізнесу, що дозволяє останньому зростати.

Не секрет, що держава більше заважає та руйнує бізнес своїм втручанням, аніж допомогає та впорядковує.

За таким принципом і вистроєно наші юридичні продукти та сервіси: договір – голова й закон між його учасниками, горе – порушнику договору.

Продукти та сервіси на нашому сайті впорядковані на потребу укладення договору, забезпечення його виконання, захисні методи протидії його порушенню в логічному порядку виникнення кожної зі стадій розвитку договірних відносин. Тобто юридичні продукти та сервіси поділено на відповідні категорії.

Договори

agree

Спочатку категорія «Договори», в якій представлено сервіс «Розроблення договору» та «Правовий аналіз». Тут ви можете попередньо проконсультуватися (сервіс «Правовий аналіз») на основі вашої первісної бухгалтерської документації, попередньої переписки, домовленостей з контрагентом на предмет обрання правильного виду, складності та структури потрібного вам договору. А також безпосередньо замовити потрібний вам договір за допомогою сервісу «Розроблення договору».

Слід одразу оговоритися, що розгляд кожного продукту та сервісу – теми окремих статей, тому не будемо на них зосереджуватися, а перейдемо до розгляду наступної категорії юридичних продуктів, представлених на сайті.

Забезпечення виконання договорів

enforce

Це рубрика, яка містить сервіси та продукти, що дозволяють убезпечити замовнику свої інтереси від невиконання контрагентом зобов’язань за укладеним договором. Рубрика представлена такими продуктами та сервісами, як:

 • знов «Правовий аналіз» – для попереднього аналізу договірної документації замовника на предмет встановлення найбільш вигідного засобу забезпечення виконання основного договору;
 • «Застава рухомого майна» – сервіс замовлення договору застави рухомого майна;
 • «Договір завдатку/поруки» – сервіс замовлення відповідно договорів завдатку та/або поруки;
 • «Гарантування виконання договорів» – забезпечувальний комплекс, на кшталт, страхування ризиків невиконання договірних зобов’язань, що поєднує в собі і профілактичні засоби, і засоби безпосереднього стягнення заборгованості, в разі її виникнення, без необхідності звернення до будь яких державних органів та установ, за допомогою існуючих правових інструментів та за досить помірні кошти.

Стягнення заборгованості

debt

Рубрика «Стягнення заборгованості» – представлена юридичними продуктами:

 • «Правовий аналіз» для встановлення способу взаємодії з боржником та методу впливу для досягнення погашення останнім заборгованості;
 • «Досудове врегулювання спору» – сервіс замовлення юридичних продуктів, зокрема, претензії або зобов’язальної вимоги;
 • «Заява (клопотання/запит/лист)» – сервіс замовлення документів для переписки з потрібними адресатами, направлений, в першу чергу, в контексті даної рубрики, для забезпечення необхідних доказів, наприклад, наявності заборгованості, підтвердження її боржником, тощо.

Зауважимо, що терміни «боржник» та «заборгованість» в розумінні не лише цієї статті, а й стосовно всіх продуктів та сервісів на сайті, мають на увазі не лише фінансові (грошові) зобов’язання, а стосуються будь-якого обов’язку зобов’язаної особи.

Отож, наприклад, якщо певна особа не виконує свій обов’язок щодо виконання певної роботи або ж поставки певного товару (вантажу), тощо, вона також є боржником, а її обов’язок – заборгованістю.

Позасудове стягнення заборгованості

caviar

Наступна рубрика представлена аж шістьма юридичними продуктами та сервісами, а саме:

 • «Правовий аналіз» – аналогічно попередній рубриці, для обрання найбільш дієвого засобу впливу на боржника;
 • «Позасудове стягнення заборгованості» – правові засоби здійснення процедури звернення стягнення на майно боржника з метою погашення заборгованості;
 • «Утримання майна боржника» – продукт забезпечує кредиторові правомірність фактичного утримання майна боржника до погашення останнім заборгованості;
 • «Застава рухомого майна» – цей продукт може бути використано на кількох стадіях договірних відносин: під час укладання основного договору або вже на стадії виникнення заборгованості;
 • «Заява (клопотання/запит/лист)» – аналогічно попередній рубриці;
 • «Гарантування виконання договорів» – цей продукт складається з двох етапів, як буде описано у відповідній статті, присвяченій йому, але в контексті цієї рубрики, продукт використовується одразу комплексно.
Судова практика

courthamer

Остання рубрика, представлена на сайті. На перший погляд, наявність такої рубрики на сайті може показатися уважному читачу недоречною з огляду наших декларацій в цій та попередній статтях відсутності потреби при користуванні нашими сервісами вступати у відносини з державою в особі її органів, установ та посадових осіб. Однак, нагадуємо, що ми не відкидаємо  відносини із державою, ми нівелюємо потребу особистої участі у відносинах із нею. А точніше, відкидаємо необхідність особистого відвідування будь-якої державної установи.

Рубрика включає в себе такі продукти, як:

 • «Правовий аналіз» – для допомоги замовнику встановити правові підстави спору, що в подальшому повинен розглядатися в суді, наданні рекомендацій щодо попереднього приведення підтверджувальної документації до стану, що надає переваги для виграшу справи в суді, тощо;
 • «Заява (клопотання/запит/лист)» – в розрізі потреби в такому продукті понад ліміти, зазначені в наступних продуктах, або для попереднього забезпечення доказів для спору, що в подальшому повинен розглядатися в суді, тощо;
 • «Судова справа» – сервіс замовлення вирішення спору замовника в будь-якому суді України;
 • «Оскарження судового рішення» – сервіс замовлення оскарження судового рішення на будь-якій стадії розгляду судової справи, починаючі з апеляційної інстанції оскарження, та в судах будь-якої підсудності, окрім кримінальної: цивільної, господарської або адміністративної.

Висновок.

Всі продукти нами розподілено по категоріях, виходячі з практичної логіки виникнення певних стадій в договірних відносинах. Продукти, обрані нами та представлені на сайті, є найбільш універсальними для договірних відносин в українській правовій системі та усталених бізнес-процесах, свідками та учасниками яких стали більшість розробників-юристів цього проекту на протязі щонайменше 15 років власної правозастосовчої практики.

В подальших статтях ми розглянемо окремо та детально наші продукти та сервіси, як готові юридичні рішення. Та розповімо, чим вони можуть бути вам корисні, та як ними користуватись.

Подібні записи:

Залишити відповідь