Притримання майна боржника

Як користуватись сервісом?

Наш сервіс призначено для замовлення забезпечення кредиторові правомірності фактичного володіння  майном боржника. Замовлення оформлено, як і майже всі сервіси на нашому сайті, у вигляді форми, в якій потрібно вибрати певні опції та ввести необхідні відомості, в результаті чого нашими юристами буде розроблений індивідуальній продукт – комплекс письмових документів, складених спеціально для вас, під ваші потреби та з вашими умовами.

Розглянемо детальніше цю форму замовлення продукту «Притримання майна боржника».

Форма містить три розділи:

  1. Розділ «Сфера застосування»

zastosuv

Обрання сфери застосування договору

Цей розділ дозволяє вам обрати відносини, в яких ви плануєте застосовувати продукт, розробку якого замовляєте. На вибір пропонується два варіанти: цивільні або господарські правовідносини.

В залежності від обраної сфери застосування, ціна розробки продукту варіюється. Вартість розробки продукту для цивільних правовідносин дешевше, ніж для господарських.

Це пов’язано із сутністю та природними відмінностями таких відносин.

Документи в господарській і цивільній сферах відрізняються друг від друга сферою застосування і метою укладання. Якщо юридичні документи в господарській сфері застосовуються для підприємницької та відповідно господарської діяльності та, як правило, з метою отримання прибутку чи забезпечення діяльності господарюючого суб’єкта, то в цивільній сфері такі документи призначені для застосування в більш широкій сфері правовідносин, а також за колом осіб (можуть застосовуватись будь-ким, а не тільки підприємцями), і за метою та сферою застосування.

Тобто комерційна потреба застосування юридичних продуктів більш дорожча.

Зверніть увагу! Поряд з назвою майже кожного елементу форми присутній значок питання у синьому кружечку. Якщо на нього навести курсор миші (на комп’ютері) або натиснути пальцем (на сенсорному екрані) – спливе затемнене віконце з підказкою.

tooltip2

Підказка у формі замовлення

     2. Розділ «Основний договір»

osn

Розділ «Основний договір»

Цей розділ форми потребує зазначення основного договору, суті його порушення та додання копій підтверджувальних документів. Він складається з двох полів: «Опишіть Вашу справу» та «Копії документів».

Відповідно в полі «Опишіть Вашу справу» вам необхідно здійснити безпосередній опис основного договору та суті його порушення, як правової підстави арешту (притримання) майна боржника.

А в полі «Копії документів» додайте копії основного договору, підтверджувальні документи, розрахункові документи та іншу пов’язану документацію.

     3. Розділ «Майно для арешту»

maino

Поля форми для зазначення майна, що підлягає арешту

В цому розділі у полі «Перелік майна для арешту (притримання)» зазначте перелік майна для реєстрації обтяження (арешту) на нього та його ідентифікуючі характеристики.

Майте на увазі! Зазначати потрібно майно, яким ви правомірно володієте, наприклад, на підставі договору оренди, постачання, тощо. Зазначайте ідентифікаційні ознаки, реєстраційні номери майна. Зазначайте також вартість майна. Також можна додати окремим файлом нижче, якщо Ви замовляєте притримання більше однієї одиниці майна боржника. В такому разі загальна вартість майна не повинна істотно перевищувати суму заборгованості за основним договором разом з неустойкою, процентами, інфляційними втратами.

Копії всіх означених вище в цьому розділі документів додавайте у відповідному полі – «Копії документів».