Позасудове стягнення заборгованості

 

Як користуватись сервісом?

Цей сервіс дозволяє замовити юридичну процедуру ініціації звернення стягнення на майно боржника у відносинах застави та притримання.

Замовлення оформлено, звичайно, у вигляді форми, в якій потрібно вибрати певні опції та ввести необхідні відомості, в результаті чого нашими юристами буде розроблений індивідуальній продукт – комплекс письмових документів, складених спеціально для вас, під ваші потреби та з вашими умовами.

Розглянемо детальніше цю форму замовлення продукту «Позасудове стягнення заборгованості».

Форма містить три розділи:

  1. Розділ «Сфера застосування»

zastosuv

Обрання сфери застосування договору

Тут ви вибираєте відносини, в яких плануєте застосовувати готовий продукт. На вибір пропонується два варіанти: цивільні або господарські правовідносини.

В залежності від обраної сфери застосування, ціна розробки продукту варіюється. Вартість розробки продукту для цивільних правовідносин дешевше, ніж для господарських.

Це пов’язано із сутністю та природними відмінностями таких відносин.

Документи в господарській і цивільній сферах відрізняються друг від друга сферою застосування і метою укладання. Якщо юридичні документи в господарській сфері застосовуються для підприємницької та відповідно господарської діяльності та, як правило, з метою отримання прибутку чи забезпечення діяльності господарюючого суб’єкта, то в цивільній сфері такі документи призначені для застосування в більш широкій сфері правовідносин, а також за колом осіб (можуть застосовуватись будь-ким, а не тільки підприємцями), і за метою та сферою застосування.

Тобто комерційна потреба застосування юридичних продуктів більш дорожча.

Зверніть увагу! Поряд з назвою майже кожного елементу форми присутній значок питання у синьому кружечку. Якщо на нього навести курсор миші (на комп’ютері) або натиснути пальцем (на сенсорному екрані) – спливе затемнене віконце з підказкою.

tooltip2

Підказка у формі замовлення

     2. Розділ «Основний договір»

osn

Розділ «Основний договір»

В цьому розділі форми потрібно описати основний договір, суть його порушення та додати копії підтверджувальних документів. Він складається з двох полів: «Опишіть Вашу справу» та «Копії документів».

В полі «Опишіть Вашу справу» необхідно описати сам основний договір та суть його порушення.

А в полі «Копії документів» додайте копії основного договору, підтверджувальні документи, розрахункові документи та іншу пов’язану документацію.

     3. Розділ «Заарештоване майно»

arest

Розділ «Заарештоване майно»

Розділ потребує зазначення виду обтяження, переліку обтяженого майна та додання копій обтяжень майна. Складається з двох полів:

  • Перелік заарештованого майна: зазначте вид обтяження (застава або притримання), застосованого до Вашого основного договору, перелік обтяженого майна, а також номери та дати витягів з державного реєстру. Також можна додати окремим файлом в полі нижче, якщо перелік майна та кількість витягів більше одного;
  • Копії документів: додайте копії забезпечувального договору та/або обтяження, перелік обтяженого майна боржника та витяги з реєстру про обтяження рухомого майна.