Оскарження судового рішення

Як користуватись сервісом?

Замовлення продукту за цим сервісом має вигляд форми, в якій потрібно обрати певні опції та зазначити конкретні відомості, які будуть використані нашими юристами для розробки індивідуального продукту за вашим замовленням.

Форма ділиться на розділи за змістом і складає 6 розділів:

  1. Розділ «Підсудність»

Застосування цього сервісу не потребує особистої участі в судовому розгляді справи замовника ані представників нашої Юридичної компанії, ані представників замовника.

Судові справи згідно з цим сервісом підрозділяються за категоріями підсудності справ на цивільні, господарські й адміністративні.

pidsudnist

Обрання підсудності в сервісі замовлення

Цивільні справи розглядаються в судах загальної юрисдикції, тобто в звичайному районному (міському) суді, за позовами між громадянами та між громадянами і юридичними особами.

Господарські справи розглядаються в спеціалізованому господарському суді. Господарські суди розглядають лише справи між господарюючими суб’єктами (підприємствами, фізичними особами-підприємцями). Кожен господарський суд розташовується в обласному центрі. Отже на одну область – по одному господарському суду.

Адміністративні справи з позовів до державних органів та установ, їх посадових осіб розглядаються окружними адміністративними судами. Їх розташування аналогічне господарським судам.

Тобто в цьому розділі вам потрібно обрати підсудність вашої справи.

     2. Розділ «Інстанція оскарження»

В цьому розділі здійснюється обрання інстанції оскарження.

instanciya

Вигляд розділу «Інстанція оскарження»

Майте на увазі: касаційне оскарження здійснюється лише після проходження апеляційної інстанції. Інакше касаційна інстанція відмовить у розгляді Вашої справи саме з цього приводу.

Апеляційна інстанція оскарження передбачає подання апеляційної скарги на рішення (постанову) або ухвалу суду першої інстанції за будь-якої підсудності до суду апеляційної інстанції. Незалежно від підсудності суди апеляційної інстанції знаходяться в обласних центрах кожної області України. По одному на кожну область.

Касаційна інстанція оскарження передбачає подання касаційної скарги на рішення та деякі ухвали суду першої інстанції після їх перегляду в апеляційному порядку, рішення і ухвали або постанови апеляційного суду, ухвалені за результатами апеляційного розгляду. Суди касаційної інстанції знаходяться в м. Києві, по одному на кожну категорію підсудності.

Перегляд судових рішень Верховним судом України (ВСУ) – передбачає подання заяви про перегляд судових рішень після їх перегляду в касаційному порядку.

     3. Розділ «Документ оскарження»

document

Обрання потрібного документу для оскарження

Розділ дозволяє обрати форму документу для інстанцій оскарження: апеляційна та касаційна. При виборі в попередньому розділі інстанції оскарження ВСУ (Верховний суд України) це розділ буде приховано. Оскільки законодавством не передбачено можливість подання заперечень до цієї інстанції оскарження.

Скаргу може бути подано сторонами справи, прокурором, третіми особами, особами, які не брали участь у справі, якщо суд вирішив питання про їх права та обов’язки.

Заперечення застосовується особою, яка не подає скаргу та не ініціює відповідну процедуру оскарження рішення суду, але бажає подати до суду інстанції оскарження заперечення проти скарги, вже поданої іншим учасником судового процесу (тільки для інстанцій оскарження: апеляційна та касаційна).

     4. Розділ «Обставини справи»

obstav

Вигляд розділу «Обставини справи»

Розділ призначено для зазначення опису справи, мети та підстав оскарження, додання копій рішень судів, що оскаржуються, та складається з двох полів:

  • «Опис справи» – зазначте короткий опис справи, мету та підстави оскарження;
  • «Копії документів» – додайте файли копій судових рішень, ухвал або постанов, які оскаржуються, а також документів, на які ви посилаєтесь в обґрунтування своїх доводів.

     5. Додаткова опція «Термінове замовлення»

termin

Додаткова опція термінового виконання замовлення

Загальний строк виконання замовлень відповідно до Правил надання юридичних послуг складає три робочих дня.

Скарга або заперечення проти скарги потрібні були ще вчора? Оберіть цю опцію, щоб замовити термінове складання потрібного документу протягом ДОБИ з моменту отримання коштів після оплати вартості цього продукту.

     6. Додаткова опція «Супровід та підтримка»

suprovid

Додаткова опція супроводу справи юристами

Загальна підтримка справи під час її розгляду в суді інстанції оскарження: правовий контроль справи, аналіз документів, що надходять із суду та від інших сторін в справі, моніторінг електронного реєстру судових рішень для своєчасного виявлення рішень суду в справі, забезпечення електронного документообігу між судом та Замовником, розширене консультування телефоном, тощо.