Гарантування виконання договорів

Як користуватись сервісом?

Цей сервіс дозволяє замовити комплексно одразу дві юридичні процедури: забезпечення виконання зобов’язання за основним договором та звернення стягнення на майно боржника.

Замовлення оформлено, звичайно, у вигляді форми, в якій потрібно вибрати певні опції та ввести необхідні відомості, в результаті чого нашими юристами буде розроблений індивідуальній продукт – комплекс письмових документів, складених спеціально для вас, під ваші потреби та з вашими умовами.

Ця форма майже не відрізняється від аналогічних форм в сервісах «Застава рухомого майна», «Притримання майна боржника» та  «Позасудове стягнення заборгованості», за виключенням незначних відмінностей.

Розглянемо детальніше цю форму замовлення продукту.

Форма містить три розділи:

  1. Розділ «Сфера застосування»

zastosuv

Обрання сфери застосування договору

Тут ви вибираєте відносини, в яких плануєте застосовувати готовий продукт. На вибір пропонується два варіанти: цивільні або господарські правовідносини.

В залежності від обраної сфери застосування, ціна розробки продукту варіюється. Вартість розробки продукту для цивільних правовідносин дешевше, ніж для господарських.

Це пов’язано із сутністю та природними відмінностями таких відносин.

Документи в господарській і цивільній сферах відрізняються друг від друга сферою застосування і метою укладання. Якщо юридичні документи в господарській сфері застосовуються для підприємницької та відповідно господарської діяльності та, як правило, з метою отримання прибутку чи забезпечення діяльності господарюючого суб’єкта, то в цивільній сфері такі документи призначені для застосування в більш широкій сфері правовідносин, а також за колом осіб (можуть застосовуватись будь-ким, а не тільки підприємцями), і за метою та сферою застосування.

Тобто комерційна потреба застосування юридичних продуктів більш дорожча.

Зверніть увагу! Поряд з назвою майже кожного елементу форми присутній значок питання у синьому кружечку. Якщо на нього навести курсор миші (на комп’ютері) або натиснути пальцем (на сенсорному екрані) – спливе затемнене віконце з підказкою.

tooltip2

Підказка у формі замовлення

2. Розділ «Основний договір»

osndog

Розділ «Основний договір»

В цьому розділі форми потрібно описати основний договір, суть його порушення та додати копії підтверджувальних документів. Він складається з двох полів: «Опис основного договору» та «Копії документів».

В полі «Опис основного договору» необхідно описати сам основний договір, суми боргу, строк виконання боржником зобов’язання, ризики невиконання договору, тощо.

А в полі «Копії документів» додайте копії основного договору, та додатків до нього, розрахунок суми заборгованості, інші підтверджувальні документи.

     3. Розділ «Майно для арешту»

maino

Вигляд розділу «Майно для арешту»

Розділ також складається з двох полів.

В полі «Перелік майна для арешту (обтяження)» потрібно зазначити перелік майна для реєстрації обтяження (арешту) на нього та його ідентифікуючі характеристики та ознаки.

Поле «Перелік майна файлом» дозволяє додати у вигляді файлу перелік майна для арешту (обтяження) із зазначенням його ідентифікаційних номерів, а також ідентифікуючих характеристик та ознак.