Досудове врегулювання спору

Як користуватись сервісом?

Цей сервіс дозволяє замовити розробку стратегії за процедурою досудового врегулювання спору та складання необхідних юридичних документів для забезпечення юридичної переваги в спорі, доказів вини боржника в порушенні договору, виправлення помилок договорів, тощо.

Сервіс оформлено у вигляді форми, в якій потрібно вибрати певні опції та ввести необхідні відомості, в результаті чого нашими юристами буде розроблений індивідуальній продукт – юридичні документи, складені спеціально для вас, під потреби вашої справи та з вашими умовами.

Розглянемо детальніше цю форму замовлення продукту.

Форма містить два розділи:

  1. Розділ «Сфера застосування»

zastosuv

Обрання сфери застосування договору

Тут ви вибираєте відносини, в яких плануєте застосовувати готовий продукт. На вибір пропонується два варіанти: цивільні або господарські правовідносини.

В залежності від обраної сфери застосування, ціна розробки продукту варіюється. Вартість розробки продукту для цивільних правовідносин дешевше, ніж для господарських.

Це пов’язано із сутністю та природними відмінностями таких відносин.

Документи в господарській і цивільній сферах відрізняються друг від друга сферою застосування і метою укладання. Якщо юридичні документи в господарській сфері застосовуються для підприємницької та відповідно господарської діяльності та, як правило, з метою отримання прибутку чи забезпечення діяльності господарюючого суб’єкта, то в цивільній сфері такі документи призначені для застосування в більш широкій сфері правовідносин, а також за колом осіб (можуть застосовуватись будь-ким, а не тільки підприємцями), і за метою та сферою застосування.

Тобто комерційна потреба застосування юридичних продуктів більш дорожча.

Зверніть увагу! Поряд з назвою майже кожного елементу форми присутній значок питання у синьому кружечку. Якщо на нього навести курсор миші (на комп’ютері) або натиснути пальцем (на сенсорному екрані) – спливе затемнене віконце з підказкою.

tooltip2

Підказка у формі замовлення

     2. Розділ «Обставини спору»

obstav

Вигляд розділу «Обставини спору»

Розділ складається з двох полів, за допомогою яких потрібно зазначити обставини спору, додати підтверджувальну документацію.

Поле «Опис обставин спору»: зазначте, з приводу чого виник спір, вкажіть документацію, що підтверджує зазначені обставини.

Поле «Додати копії»: додайте копії договору, додатків до нього, первісної бухгалтерської, іншої пов’язаної підтверджувальної документації.