Доставка та оплата. Гарантії

Доставка і оплата

deutz

Доставка юридичних продуктів здійснюється шляхом відправлення:

  • на адресу електронної пошти, зазначеної замовником на сторінці «Оформлення замовлення».

Загальний строк доставки Продуктів не перевищує три робочих дні з моменту прийняття Замовлення.

Готові продукти мають вигляд письмових документів (zip-архів з файлами в розширені .docx Microsoft Word або PDF).

Окрім того, виконані замовлення клієнти можуть завантажувати зі сторінок особистого кабінету на нашому сайті після авторизації.

Способи оплати

Безготівковий розрахунок

money

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашого підприємства.

При виборі безготівкового способу оплати виконання та доставка замовлення можливі лише після зарахування коштів на наш розрахунковий рахунок.

Обравши безготівковий спосіб оплати після оформлення замовлення Ви отримаєте рахунок у форматі pdf для подальшої оплати замовлення шляхом перерахування коштів в рахунок оплати вартості юридичних продуктів зі свого банківського рахунку на наш банківський рахунок в безготівковій формі.

Додатково, після оформлення замовлення, менеджер магазину електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет всіх необхідних документів надаються разом з виконаним замовленням.

Visa, Maestro и MasterCard

visa maestro mastercard payments

Оплата замовлення онлайн банківською карткою Visa, Maestro та MasterCard. Доставка юридичних продуктів можлива лише після підтвердження платежу.

Оплата за допомогою платіжних карток здійснюється наступним чином:

під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано вибрати спосіб оплати. На сторінці оформлення замовлення Вам потрібно вибрати форму оплати Приват24 (LiqPay – ПриватБанк) або Portmone. Після цього Вас буде перенаправлено на сторінку системи безпечних платежів ПриватБанку або Portmone, де Вам необхідно буде підтвердити оплату. Оплата можлива лише картками, які випущено на території України.

Миттєва розстрочка

Розстрочка на вигідних умовах і без документів.

Все, що вам потрібно для отримання розстрочки — картка ПриватБанку.

Придбавайте юридичні продукти в розстрочку до 24 місяців.

Даний спосіб оплати стає доступним, якщо вибрати форму оплати Приват24 (LiqPay – ПриватБанк). Післе цього Вас буде перенаправлено на сторінку системи безпечних платежів ПриватБанку, де Вам потрібно буде підтвердити оплату відповідним способом.

Гарантії

ЮристОнлайн.УКР гарантує виконання і доставку замовлень клієнтам своїм комерційним ім’ям, діловою репутацією, а також залученням до виконання замовлень клієнтів виключно досвідчених спеціалістів в області права.

Строки, повноту надання юридичних послуг, їх якість ЮристОнлайн.УКР забезпечує за допомогою автоматичних сервісів контролю цих показників, індивідуальної перевірки в разі необхідності, а також на підставі відгуків клієнтів.

ЮристОнлайн.УКР гарантує виконання і доставку замовлень клієтам шляхом повернення оплачених грошових коштів в випадках та на підставах, передбачених Правилами надання юридичних послуг.