Чи має мова значення?

Обирати саме тобі!

Друзі!

Вже деякий час ми публікуємо в блозі на нашому сайті ЮристОнлайн.УКР статті на юридичну тематику в різних рубриках, накшталт, «Популярна юриспруденція» – про юристів популярно та «Практичні керівництва» з роз’ясненнями, як юридично правильно захистити себе чи вдіяти в певній ситуації.

Більшість цих статей написано російською мовою. Певною мірою, звичайно, це було зроблено навмисно як з причин оптимізації контенту сайту, так і завдяки певним соціологічним дослідженням, в тому числі, і серед інтернет-аудиторії в Україні. Згідно зазначених обставин підставами обрання російської мови для контенту сайту є відомості про те, що переважна більшість читачів публіцистики, а також користувачів українського інтернету обирає саме цю мову, як більш комфортну для сприйняття.

Звісно, вказані дані є опосередкованими та не зразковими для всіх без виключення. Так це, чи ні в кожній конкретній ситуації може вирішувати лише аудиторія конкретного інтернет-ресурсу.

Тому ми й вирішили провести опит серед читачів нашого блогу та підтвердити або зруйнувати черговий міф про український інтернет.

Запрошуємо всіх зацікавлених з цього питання осіб висказуватись в коментарях до статті.

Подібні записи:

Залишити відповідь